Reklamy na samochodach, pokaż się swoim klientom!

Chcesz podkreślić profesjonalizm swojej firmy za pomocą reklam na pojazdach? Dzięki usłudze oklejania samochodów osobowych i dostawczych możesz jednocześnie skutecznie zabezpieczyć karoserię aut przed otarciami, zadrapaniami i niekorzystnym działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. To ważne zwłaszcza w przypadku floty wynajmowanych samochodów, które trzeba zwrócić w dobrym stanie, aby uniknąć kosztów ich obowiązkowej naprawy.
Jeśli jesteś właścicielem firmy, z całą pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa zaznaczanie swojej obecności na rynku, np. poprzez reklamy na samochodach. W tym celu możesz zastosować wysokiej jakości grafiki na całych pojazdach lub naklejki reklamowe. Wykonywane przez nas oklejanie samochodów firmowych pozwala przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, zyskać nowych odbiorców, a także zwiększyć zyski swojego przedsiębiorstwa.

Reklama na samochodzie stanowi obecnie najskuteczniejszą formę promocji zewnętrznej – to nic innego jak efektywny marketing w ruchu. Jest to właściwie jednorazowy wydatek przy oklejaniu samochodu, który później daje szereg korzyści z prezentacji reklamy na ulicach miasta, gdziekolwiek tylko się pojawisz. Zrealizowane przez naszych pracowników reklamy na samochodach sprawią, że zarówno osobowe, jak i dostawcze pojazdy będą zupełnie za darmo pracować na wizerunek Twojej firmy!
By podkreślić prestiż Twojego biznesu, proponujemy profesjonalne oklejanie samochodów firmowych, realizując nawet najbardziej nietypowe projekty reklam na pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych oraz na wielu innych środkach transportu. Możesz zdecydować się na użycie naklejek na wybrane elementy samochodu bądź okleić cały pojazd lub jego część.

Jak powstaje reklama na samochodach?

Reklamy na samochodach w salonie Ziebart realizujemy kompleksowo, a więc począwszy od przygotowania projektu, poprzez realizację grafiki oraz oklejenie pojazdu. Cały proces przebiega krok po kroku w następujący sposób:

  • koncepcja reklamy na samochód, czyli stworzenie wstępnego projektu razem z klientem (dobieramy nie tylko odpowiednie elementy graficzne i fotografie, ale także chwytliwą treść reklamową),
  • akceptacja projektu do realizacji i sporządzenie wizualizacji oklejenia pojazdu,
  • przygotowanie grafiki, obejmujące drukowanie, laminowanie oraz wycinanie elementów graficznych przeznaczonych do naklejenia na samochód,
  • aplikacja reklamy na samochód w ustalonym z klientem w terminie (realizacja zlecenia trwa zazwyczaj od jednego do dwóch dni, w zależności od wielkości powierzchni przeznaczonej do oklejenia; w warunkach zimowych czas realizacji jest przedłużony o jeden dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje mogły należycie związać się z karoserią samochodową),
  • odbiór oklejonego pojazdu.

Na trwałość naklejanych grafik udzielamy siedmioletniej gwarancji!

Reklama na samochodach jest przez nas wykonywana wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości folii, które już na etapie produkcji są przygotowywane w ten sposób, aby zagwarantować wysoką trwałość, wytrzymałość oraz spektakularny efekt. Powłoki te dodatkowo pozwalają skutecznie chronić lakier samochodowy przed otarciami, rysami i uderzeniami kamieni.

Na trwałość naklejanych grafik i reklam na samochodach udzielamy siedmioletniej gwarancji. Oklejanie samochodów dostawczych i osobowych w naszym wykonaniu stanowi doskonały sposób mobilnej promocji zewnętrznej, trafiając do tysięcy odbiorców wszędzie tam, gdzie docierają Twoje pojazdy!

Elementy z foli ploterowej.

Cena już od: 100 zł netto za m2

Reklamę wykonujemy wycinając elementy z foli kolorowej (kolory są wybierane z wzornika). W ten sposób można na samochodzie nakleić nazwę firmy, logotyp, dane, telefon lub dane adresowe.

Oklejanie folią polimerową

Cena już od: 160 zł netto za m2

Reklamę drukujemy na foli, która następnie jest aplikowana na samochód. Tą techniką możemy umieścić każdy projekt graficzny w pełnej gamie kolorystycznej na płaskich elementach pojazdu.

Oklejanie folią wylewaną

Cena już od: 200 zł netto za m2

Najlepszy efekt reklamowy pozwala uzyskać folia wylewana czyli najbardziej zaawansowany materiał na rynku. Jest niezwykle elastyczna i nadaje się do oklejania elementów o skomplikowanych kształtach.

Folia okienna OWV

Cena już od: 100 zł netto za m2

Na szyby i stosujemy folię perforowaną. Jej powierzchnia posiada równomierne rozmieszczone otwory, dzięki którym ze środka widać wszystko to co dzieje się na zewnątrz, a od zewnątrz widać wyraźnie naszą reklamę.
Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń: +48 61 222 91 02

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Zalety płynące z oklejania samochodów firmowych:

Samochód firmowy jest bezpłatnym nośnikiem rekalmy
Całościowe oklejenie pojazdu dodatkowo zabezpiecza lakier
Reklama na samochadach firmowych utrwala wizerunek firmy na rynku
Jest to świetny sposób na promocje marki, produktów i firmy