foliowanie auta Profesjonalne reklamy na samochodach stanowią coraz bardziej popularną formę prezentacji treści promocyjnych i informacyjnych. Prawidłowo i ciekawie oznakowany pojazd może być znacznie bardziej skuteczny niż billboard czy ulotka, przykuwając uwagę potencjalnych klientów i pozytywnie kreując wizerunek marki.

Dlaczego warto zastosować taką formę reklamy? Przede wszystkim, samochód firmowy to bezpłatny nośnik reklamy wizualnej. Ponadto, odpowiednio przygotowana, efektowna reklama samochodowa utrwala wizerunek firmy na rynku – jest to świetna promocja marki, produktów i firmy. Oprócz korzyści marketingowych oklejenie całego pojazdu niesie ze sobą dodatkowe zabezpieczenie lakieru przed ingerencją czynników zewnętrznych.

Rodzaje reklamy

Umieszczane na samochodach reklamy możemy podzielić na dwie podstawowe grupy:
 • oklejanie małoformatowe samochodów osobowych, vanów, busów i niedużych pojazdów dostawczych,
 • wielkoformatowe oklejanie pojazdów, takich jak samochody ciężarowe, autobusy, przyczepy samochodowe, sztywne zabudowy typu kontenery.
Realizowane w salonie Ziebart reklamy na samochód pozwalają znacznie zwiększyć zainteresowanie własną firmą, a także spójnie przeprowadzić koncepcję wizerunku firmy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a każdy projekt unikatowy i dostosowany do konkretnych potrzeb odbiorcy. W ofercie do wyboru jest kilka technik aplikacji reklamy:

Elementy z folii ploterowej

Reklama wykonana za pomocą wyciętych z folii kolorowej elementów. Kolory wybierane są według wzornika oraz zaleceń klienta. W ten sposób można na samochodzie nakleić nazwę firmy, logotyp, dane, telefon lub dane adresowe.

Oklejanie folią polimerową

Reklama drukowana na folii, którą następnie aplikuje się na samochód. Daje szereg możliwości – technika ta pozwala umieścić dowolny projekt graficzny w pełnej gamie kolorystycznej na wszystkich płaskich elementach pojazdu.

Oklejanie folią wylewaną

Folia wylewna to najbardziej zaawansowany materiał na rynku – dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zapewnia najlepszy efekt reklamowy. Dzięki wysokiej elastyczności nadaje się do oklejania elementów o skomplikowanych kształtach.

Folia okienna OWV

Folia perforowana stosowana jest w przypadku reklam naklejanych na szyby. Jej powierzchnia posiada równomierne rozmieszczone otwory, które umożliwiają maksymalną widoczność z wnętrza pojazdu, a jednocześnie jest wyraźnie widoczna z zewnątrz.

Zalety

Umieszczona na samochodzie reklama to nic innego, jak efektywny marketing w ruchu, który zapewnia szereg korzyści z prezentacji grafiki na ulicach miasta czy w każdym innym miejscu, w którym tylko się pojawisz. Dlaczego warto zdecydować się na reklamę na samochodach? Oto najważniejsze zalety:
 • możliwość dotarcia do szerokiego kręgu odbiorców,
 • darmowa ekspozycja reklamy,
 • doskonała widoczność grafiki i jednocześnie dodatkowa ochrona lakieru samochodowego,
 • odświeżenie wyglądu pojazdów,
 • mobilność, czyli możliwość eksponowania reklamy w różnych miastach i miejscowościach,
 • szeroki wybór materiałów oraz technologii wykonania, dzięki którym można w dowolny sposób zaprojektować reklamę, dostosowując ją do indywidualnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Sposoby oklejania samochodów

Wykonywane w salonie Ziebart reklamy na samochód mogą być realizowane na różnego rodzaju foliach. W zależności od płaszczyzn podkładu drukujemy na foliach:
 • monomerycznych,
 • polimerowych,
 • wylewanych.
Na powierzchnie okienne stosujemy wysokiej jakości folie OWV (One Way Vision), zapewniające widoczność od wewnątrz pojazdu, a z zewnątrz prezentujące pełno kolorowe grafiki.  
r2235544

Oklejanie reklamowe krok po kroku

Naklejana na samochodach reklama jest przez nas wykonywana wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości folii, gwarantujących wysoką trwałość, wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Cały proces obejmuje następujące etapy:
 • projektowanie, polegające na przygotowaniu projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta i wizerunku jego firmy,
 • drukowanie, które odbywa się przy wykorzystaniu sprawdzonych technik i maszyn najnowszej generacji,
 • wyklejenie folii z dbałością o najmniejsze detale, aby zagwarantować spektakularny efekt.

Zaufaj ekspertom!

Każda reklama na samochód realizowana w salonie Ziebart powstaje poprzez wyklejenie zadrukowanych folii samoprzylepnych na pojazdach, pozwalając uzyskać niepowtarzalny pojazd, który będzie promował naszą firmę dosłownie wszędzie, gdziekolwiek tylko się pojawi. Na każdą reklamę dajemy gwarancję, prowadzimy serwisowanie i pomoc w eksploatacji. Reklamy na samochodach wykonujemy dla klientów z całej Polski. Osoby zainteresowane usługą profesjonalnego oklejania pojazdów, zachęcamy do kontaktu z Ziebart.  

Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?